| marvellover a întrebat:

De ce nu ma lasa sa raspund la unele intrebari? Spre exemplu, intru pe intrebare, scriu raspunsul, si cand selectez "Raspunde" si apoi "Doresc sa il public", in loc sa imi apara mesajul de multumire sau ce apare deobicei dupa un raspuns, ma baga pe pagina de logare, cu toate ca eu sunt logat deja. Ma loghez iar, si cand incerc sa raspund din nou la aceeasi intrebare, ma baga tot pe pagina de logare. Stie cineva de ce?

6 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Buna!

Asteptam pe contact@tpu.ro un mail din partea ta, insotit de cateva detalii tehnice (ce browser folosesti, care e link-ul intrebarii la care ai incercat sa raspunzi) si cateva capturi de ecran, sa putem rezolva problema.

Alexandra - TPU

caramela
| caramela a răspuns:

Buna! si eu intampin asa ceva, dar inainte sa trimit raspunsul, salvez, apoi dau vizualizare profil, revin la intrebare si postez raspunsul, asa am facut si a dat rezultat buntongue
O zi frumoasa sa ai!

| SentimentalConsil a răspuns:

Dreapta sus scrie contact, dai click pe el si o sa-ti apara un chenar in care trebuie sa-ti scrii problema, ti-ai confirmat adresa de e-mail?

| marvellover explică (pentru SentimentalConsil):

Da, e confirmata. dar e ciudat, ca daca imediat incerc sa raspund la alta intrebare, merge.

| Onio a răspuns:

Pentru ca ai depasit timpul limita de raspuns (13 minute).

Indicat este sa dai copy la raspuns, dai back, intri din nou pe intrebare, dai paste si dai din nou "Raspunde".

Sau mai bine citeste Http://www.tpu.ro/termeni-si-conditii

Atata tot.

| marvellover explică (pentru Onio):

Am facut asta si tot nu a mers. o sa le trimit celor de la TPU detaliile, daca mai gasesc intrebarea tongue