| IgoToHellForThis a întrebat:

De ce nu mai pot vedea raspunsurile -_-.Adica pun o intrebare si cand cineva imi raspunde imi apare la notificari ca mi-a raspuns si primesc si mail.Dar cand dau pe intrebarea mea sa vad ce a raspuns nu se vede e gol.straight face si imi merge bine netul.

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

1. Răspunsurile noastre de multe ori apar cu întârziere.
2. Este posibil ca unele dintre ele să fi fost șterse/raportate.
3. Dacă nu se accesează nici întrebarea, atunci aceasta a fost ștearsă/raportată.

2 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Daca atunci cand intri sa vezi intrebarea iti deschide prima pagina inseamna ca intrebarea a fost raportat si stearsa.

| IgoToHellForThis explică (pentru CautNume):

Am mentionat ca nu se vad raspunsurile.Dar intrebarea daa -_-.