| nimicaici a întrebat:

De ce nu va puneti intrebarea la categoria care trebuie? credeti ca daca o puneti la alta categorie alti va vor raspunde? ei cauta la cateogoria care vor si raspund la cateogria care o stiu.

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

De acord. Dar cei imaturi nu vor s-o înțeleagă și se încăpățânează să posteze la categorii greșite.
Noroc cu funcția "Raportează"!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta pentru ca domnii admini nu se ocupa de asta daca ei ar fi pus moderatori ar fi fost totul ok cu problema asta. Dar seriozitatea e foarte scazuta chiar si la admin. Nu ai la ce sa te astepti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bravo! Ai zis bine.
Asta le-am zis si eu, dar se pare ca nu vor sa inteleaga. Prostia omeneasca.