Întrebare recomandată | mayky a întrebat:

nu stiu exact daca e buna categoria, dar nu am vazut o categorie in care sa incadrez intrebarea mea. Unde credeti ca as putea urma un curs de bucatar bun? Nu vreau intr-un loc unde sa fie facut cursu de pomana. Ce vreau este un loc unde sa invat cum trebuie.

5 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Ia legatura cu cei de la herghelia.org
Dansii fac clase de gatit vegetarian.

| William a răspuns:

La cariera terbuia sa o pui.

| mayky explică (pentru William):

Nu raspuns din acesta asteptam.

| DennyDexX a răspuns:

Te trimite statul in Germania pentru cursuri primesti 400 euro pe luna de la hotelul in care faci practica. Poti sa fii bucatar, ospatar. Statul a primit de la UE bani pentru asa ceva. Cauta pe net despre asa ceva. Intra la ei pe sait. Stiu ca am un prieten care s-a dus sa faca curs in Germania pentru bucatarhappy Stai al ei in hotel. Trebuie sa vorbesc cu el sa vad ce trebuie sa ai...

| mayky explică (pentru DennyDexX):

Cum putem tine legatura sa imi dai mai multe detalii? asta daca vrei, te rog.