| NightBadDreams a întrebat:

De ce pune lumea intrebari atat de tampite? Nici nu sti ce sa le raspunzi.

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Pentru a nu pune la încercare răbdarea potenţialilor cititori big grin ...imaturitate, lipsa de cultura generala si atat!

9 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

*ştii

... straight face

| onasis1961 a răspuns:

Pentru ca acest siteu se denatureaza cu timpul, de la unul serios ajunge joaca de copii!

| lpavel a răspuns:

De obicei acele intrebari sunt puse de copii pana la 10 ani! laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ok, atunci du-te la întrebările de la sănătate, tehnologie, educație și cultură generală și vei gândi altfel.
Doar fiindcă ai dat numai de dragoste și sex asta nu înseamnă că-s toate la fel. Am impresia că ăștia care spuneți asta o faceți din ciudă că nu puteți răspunde la altele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia uită-te puțin pe profilul întrebătoarei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru tine toate-s stupide.
Mie nu mi se par așa dacă reușești să le înțelegi și știi să le răspunzi. Probabil gradul tău de cunoaștere e mai ridicat, dar ea nu se compară cu tine, de-aia am zis să te uiți pe profilul ei.

Răspuns utilizator avertizat
| CMaria21 a răspuns:

In momentele alea asa simt ei ca se afla in dificultate datorita unor lucruri care de fapt sunt mai mult decat imorale!

| bismarck a răspuns:

Sincer, nici nu ştiu ce să-ţi răspund.