| cryssu2008 a întrebat:

De ce pune lumea de pe TPU, intrebari tampite?

Răspuns Câştigător
| PetreConstanta a răspuns:

Ha ha ha nu cere omului ce nu are! ia-l asa cum este nu vei reusi sa-l schimbi tu el trebuie sa vrea sa se schimbe

4 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Idem oxana...
Nu prea vezi persoane care sa puna intrebari tampite, si sa aiba poza cu ei la avatar, si sa isi lase numele complet pe site.nu :?

| Ryuzaki a răspuns:

Se plictisesc si avand un creier subdezolvtat, cred ca sunt amuzanti.

| Laya a răspuns:

Pentru ca aici nimeni nu te cunoaste. Atata timp cat nimeni nu stie cine esti, intrebi ce-ti trece prin cap, de multe orii numai tampenii. Oricum unele intrebari sunt puse ori "la vrajeala" ori numai pentru a fii puse...happyOricum, stii sigur ca dupa nu te va arata nimeni cu degetul pe strada, ca vezi Doamne, tu ai pus o-ntrebare idioata pe TPU! big grin Cel putin asa-mi explic eu lucrurile...big grin

| mihai9090 a răspuns:

Pentru ca se cred destepti dar in realitate sunt prosti