| alexralu34 a întrebat:

De ce TPU, cand vreau sa imi intru in cont nu vrea sa recunosca parola si stiu sigur ca e buna, am incercat si,, am uitat parola" nu merge, ce pot face?

Răspuns Câştigător
| Alyra a răspuns:

Atunci când apeşi pe ''am uitat parola'' trebuie să scrii email-ul tău,iar ei îţi vor trimite un mesaj (pe mail) în care cor scrie care e parola ta. Ce anume spui că nu merge la ''am uitat parola''.
... Poate că ai apăsat din greşeală pe Cap Look, şi de aceea nu merge. Câteodată văd şi eu textul ''Adresa sau parola incorectă'' Poate ai greşit când ai scris adresa nu când ai scris parola. Nu are ce altceva să fie. Se mai întâmplă şi când e totul corect. Nu ai ce faci, trebuie doar să o scrii de mai multe ori.

1 răspuns:
| NarcyNarcisa a răspuns:

Ar trebui sa intrebi la Contact(dreapta sus). acolo vei primi un raspuns mai sigur.