| Uratu140 a întrebat:

Am incercat sa-mi fac cont pe facebook dar mi-am uitat parola si nu stiu cum nu-mi merge sa mi-a schimb. FUNDA

Răspuns Câştigător
| ayase a răspuns:

Nu am inteles exact intrebarearea dar cred ca nu stii sa-ti schimbi parola, deci:
ttps://www.facebook.com
In partea dreapta sus a paginii iti apar doua casute una cu email-ul iar cealalta iti cere parola, sub casuta cu parola scrie„Forgot your password?„, dai acolo https://www.facebook.com/login/identify? ctx=recover scrii email-ul si o sa primesti mail un link (pe mail)ca sa-ti poti schimba parola.
PS:Invata sa scrii mai corect

3 răspunsuri:
| DoarAde22 a răspuns:

Dai pe am uitat parola. happy