| darrio2007 a întrebat:

De ce unora le este permis,la postarea unei intrebari,sa faca greseli de scriere(ma refer la lipsa unor litere dintr-un cuvant sau unele denumiri incorecte)pe cand,pe mine,aceasta corectare automata, nu ma lasa? Am scris acelasi cuvant ca in intrebarea unui utilizator si mi l-a corectat automat.Am renuntat la raspuns.Astept pareri.Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Fatamuntilor a răspuns:

Ma gandesc ca roboteul ala are un anumit tip de greseli mai uzuale care trebuie corectate.

| darrio2007 explică (pentru Fatamuntilor):

Da.Dar de ce nu la toti? Am vrut sa raspund cuiva cu aceeasi denumire(nu spun care)scrisa.Dar mi-a corectat-o automat.Asta e.Am sa imi formulez altfel raspunsurile de acest gen.

| cristimihailov a răspuns (pentru darrio2007):

Esti mai unic de felul tau...
Dar stii si tu asta

| Fatamuntilor a răspuns (pentru darrio2007):

Cred ca se intampla la toti.
Vrei sa spui ca ti-a corectat ceva care ai scris bine? Ca mie s-a intamplat.Dar am editat dupa ce am trimis raspunsul cu formurarea corecta.
La admine ai scris?
Poate o fi imbatratit robotul ala si mai da rateuri laughing

14 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Tu esti mai cu motz.

Esti user premium happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu pui prea multe puncte cateodata nici nu e cazu

| darrio2007 explică (pentru anonim_4396):

Cateodata e, cateodata nu e.Nu a fost vorba de puncte in acest caz care m-a determinat sa pun aceasta intrebare.

| Otto2014 a răspuns:

Eu phot sha scriu chum vreau

| Jokyo a răspuns:

Greselile din intrebari nu prea sunt corectate, iar cele de la raspunsuri sunt corectate greselile mai des intalnite...

| WhiteTiger15 a răspuns:

Si mie imi face la fel.

| ioanaa25 a răspuns:

Eu am patit sa scriu coresc si sa imi corecteze scriind alt ceva complett diferit. Nu stiu dar nu cred ca e asa inteligent pre cum pare.