| PaulRo04 a întrebat:

De ce utiliatori ca Adevarul7 tot posteaza acelasi raspuns la mai multe intrebari? De ce nu le da nimeni avertisment? Pe voi nu va enerveaza? Nu stiu la ce categorie sa pun intrebarea asta scuze daca am pus categoria gresita.

Răspuns Câştigător
| francut a răspuns:

Probabil a fost deja raportat.
Dar, poti si tu sa scrii adminilor. Aici: https://www.tpu.ro/contact

1 răspuns:
| AlexSalling a răspuns:

Nici nu mai exista, cel putin pe fostul nick. Daca vezi acel tip de spam, il raportezi si gata. Eu asta fac cand vad spam, jigniri, ETC.