| Geanin a întrebat:

De ceva vreme raspunsurile de pe categoria Trivia/Amuzante nu se mai iau in considerare pentru titlul de "Campionul Zilei".
De ce?

10 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Asa a fost mereu.
La acea categorie, sunt intrabari si raspunsuri doar pentru amuzament.
Cum tinem evidenta lucrurilor: pe prima pagina puteti vedea clasamentul general in functie de care se va acorda premiul. Clasamente similare sunt disponibile si pe paginile categoriilor. Dupa ce oferiti un raspuns, veti putea vedea pe ce pozitie sunteti si cate raspunsuri utile si de calitate ar trebui sa mai postati pentru a castiga tricoul. La numaratoare nu intra raspunsurile de la Trivia/Amuzante si Filesharing/Linksharing. Sub aceasta caseta aveti in continuare formularul de rating (multumiri tuturor celor care il completeaza) sau lista intrebarilor fara raspuns din categorie.
Uite ce scrie in arhiva blogului TPU.
Cum tinem evidenta lucrurilor: pe prima pagina puteti vedea clasamentul general in functie de care se va acorda premiul. Clasamente similare sunt disponibile si pe paginile categoriilor. Dupa ce oferiti un raspuns, veti putea vedea pe ce pozitie sunteti si cate raspunsuri utile si de calitate ar trebui sa mai postati pentru a castiga tricoul. La numaratoare nu intra raspunsurile de la Trivia/Amuzante si Filesharing/Linksharing. Sub aceasta caseta aveti in continuare formularul de rating (multumiri tuturor celor care il completeaza) sau lista intrebarilor fara raspuns din categorie.
O seara buna happy

| darrio2007 a răspuns:

Pentru ca nu ajuta pe nimeni la nimic.Inseamna ca nu cunosti scopul acestui site.Numele o spune clar.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU "de ceva vreme " - aşa a fost de la început!

"La numaratoare nu intra raspunsurile de la Trivia/Amuzante si Filesharing/Linksharing. " - SURSA :
http://www.tpu.ro/blog/2012/11/27/tu-esti-campionul-zilei-pe-tpu/

Şi, e logic de ce nu se iau în considerare :))

Toate cele bune!

| Drimmero a răspuns:

Daca sunt puse la misto, e si normal.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Din cauza la raspunsuri happy

| Fatamuntilor a răspuns:

Asa a fost de la inceput
Aceasta categorie e mai mult pentru amuzament si nu se considera ca ai ajutat pe cineva!

| R0R0 a răspuns:

Uita-te si tu ce raspunsuri sunt pe-acolo.
Nu ii ajuta pe cei care pun intrebarile.
E doar de amuzament.

| raMLesS a răspuns:

Că nu e o categorie cu întrebări serioase/normale, dă-mi fundă! laughing

| alexandrualind a răspuns:

Ca e o categorie in care numai prostii se posteaza pe ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca asa vrea Cristina.