| LordLuca a întrebat:

Dupa cat timp de la deschiderea contului pot sa votez raspunsurile? ca imi zice ca statutul de membru junoir nu-mi permite.

Răspuns Câştigător
| hideaway a răspuns:

Bine ai venit în comunitatea TPU.ro!
Membrii TPU.ro sunt împărţiţi în două grupe:
"Juniori" şi "Seniori".
Pentru a devenii "Senior" trebuie să ai:
1. 10 zile de când ţi-ai făcut contul.
2. 100 de răspunsuri aprobate.
Când vei avea toate aceste cerinţe îndeplinite vei putea să votezi răspunsurile, şi să dai mai mult de 5 răspunsuri pe zi.

| cucarachaalien a răspuns (pentru hideaway):

5 raspunsuri/zi?

| hideaway a răspuns (pentru cucarachaalien):

Vei putea să dai mai MULT de 5 răspunsuri pe zi. Tu fiind acum "Juniori", NU poţi să postezi mai mult de 5 răspunsuri pe zi. Când vei devenii "Senior" vei putea să postezi răspunsuri fără probleme.

| cucarachaalien a răspuns (pentru hideaway):

Nu cred ca e valabila asta. Eu sunt "junior" si dau cate raspunsuri vreau.

| hideaway a răspuns (pentru cucarachaalien):

Aaa. Înseamnă că s-a modificat acea opţiune. Eu când am venit aici, şi când eram "Junior" NU puteam să postez câte răspunsuri vreau. Puteam decât 5.