| anonim_4396 a întrebat:

Dupa ce sterg contul de pe TPU, altcineva va putea sa faca un cont cu usernameul meu nu-i asa? si cand mi se va sterge tot am trimis la contact mesaje?

3 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Bineinteles.
Daca nick-ul tau nu va mai exista pe site,ii poate veni cuiva ideea sa-l foloseasca,poate chiar fara sa-si imagineze ca a mai existat inainte...
Cat despre mesajele la contact,continua si insista, sa nu-ti spun chiar trimite macar cate un mesaj zilnic, daca tii asa mult sa-ti fie sters contul!happy

| TPU.ro a răspuns:

Da, un alt utilizator iti va putea utiliza numele "raymusic". Cat despre stergerea contului, vei primi in curand un mesaj din partea noastra. Stai cu ochii pe casuta ta de mail.

Alexandra - TPU

| anonim_4396 explică (pentru TPU.ro):

Vad ca inca nu am primit nimic nu-mi pasa vreau contul sters cat mai repede v-am trimis atatea mesaje la contact