| anonim_4396 a întrebat:

E mai mult o intrebare de noob in legatura cu acest site, dar nu era corect sa avem o lista cu cei care sunt implicati in acest proiect (tpu.ro) un fel de hall of fame cum au forumurile mari in general?
Nu de alta dar vreau sa stiu si eu cine este adminul sau adminii si cine sunt moderatorii, editorii etc.
Vreau sa trimit mesaj unui admin si nu ii stiu nicknameul pentru ca vreau sa comunice cu mine prin mesaj privat si nu prin mail, de aceea nu ma trimiteti la pagina de contact!

3 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Hei,

Aici sunt, Cristina la butoane! happy Imi poti scrie oricand prin mesaj privat, acesta fiind contul oficial TPU.

Cateva date oficiale poti afla si din partea de jos a paginii la Termeni si Conditii.

Zi faina!

| Simpatic a răspuns (pentru TPU.ro):

Multumesc mult pentru raspuns Cristina, cat si pentru ca tu si colegii ma pasuiti atunci cand mai sar calul, neah mai vorbesc urat pe aici cateodata in rest sunt baiat bun. Am anumite idei referitoare la site de aceea doream acest lucru (contactul), cand imi mai limpezesc ganduri si pun cap la cap niste idei iti voi da mesaj. multumesc

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dar nu era corect? Corect după ce criteriu?
De ce vrei să știi.
Aici beneficiezi de anonimitate, asta doresc și ei.
Atât timp cât te găzduiesc gratuit, și nu îți aduc nici un prejudiciu, ei vor să rămână anonimi.
Dacă îi contactezi pe pagina de contact, mesajul va fi privat.
Atât timp cât situl le aparține, ei decid care sunt regulile de relaționare.