| anonim_4396 a întrebat:

Eu nu inteleg nici in ziua de azi sau noapte chiar, de ce trebuie sa ne mai scriem inca o data datele de logare pentru a sterge o intrebare sau un raspuns. E ceva inutil si iritant! De vreme ce ai nevoie sa accesezi contul de mail pentru a da click pentru un link de stergere atunci de ce mai cere si pe TPU datele de logare inca o data(logat fiind)? E ilogic! Cu datele de mail(Yahoo, Gmail, Hotmail) poti face ce doresti cu un cont de pe TPU. Cica astea-s masuri de securitate. Care masuri? Gresesc eu undeva? Unde naiba? Iar daca alegi sa stergi cate 10 postari pe zi, chiar nu e o afacere! sad + ca mai dai peste eroare cu Ups...stim ca avem o problema. Va rugam sa reveniti mai tarziu pentru ca inca un Ups...
E arhisuficient sa dai click pe un link de confirmare din casuta de mail pentru a sterge o postare, la fel cum faci si la confirmarea adresei email pentru contul TPU! Alexandra, Cristina, daca cititi postarea mea... ia ziceti, ati facut Logica si argumentare in clasa a 9-a?

Răspuns Câştigător
| TPU.ro a răspuns:

Am tinut cont de sugestia ta si am eliminat acest pas suplimentar. Acum reintroducerea datelor de logare nu mai este necesara pentru confirmarea stergerii unei intrebari sau a unui raspuns.

Alexandra - TPU

3 răspunsuri:
| blueangel99 a răspuns:

Ai mare dreptate. Şi pe mine mă cam enervează câteodată chestia asta, dar asta e...
Sper că adminii o să vadă postarea.

Numai bine!

| TPU.ro a răspuns:

Aceasta cerinta exista pentru ca nu toti cei care intra pe site urmand link-ul dintr-un mail sunt logati.

Alexandra - TPU

| Abandoned2 a răspuns (pentru TPU.ro):

Da, daca nu sunt logati. Dar apare si cand sunt logati! Gandeste-te cum e sa apara sectiunea de autentificare la fiecare postare la care vrei sa confirmi stergerea! E obositor!

| TPU.ro a răspuns (pentru Abandoned2):

Am tinut cont de sugestia ta si am eliminat acest pas suplimentar. Acum reintroducerea datelor de logare nu mai este necesara pentru confirmarea stergerii unei intrebari sau a unui raspuns.

Alexandra - TPU