| MandrilaVasileRadu a întrebat:

Frate, n-am mai intrat de ceva vreme pe acest site, dar sunt dezamagit profund de reclamele ce ma bulverseaza pe aici.
V-ati tiganit si voi?
Inteleg ca din asta mai faceti si voi bani de sarbatori, dar la fiecare accesare si click trebuie sa mi se bage pe gat reclame?
Dislike...

8 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Şi pe mine mă DISPERĂ toate reclamele, nu doar cea cu eMAG şi nu doar de pe TPU, ci de pe orice site rolling on the floor

Poţi descărca şi instala Adblock Plus ( pentru browser-ul pe care-l foloseşti ) de la linkul :
https://adblockplus.org/

Toate cele bune!

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Vezi ce se-ntâmplă, dacă nu ai instalat adblock? Eu am și uitat de existența lor...
Descarcă-l, instalează-l și ai scăpat de ele!

| Fatamuntilor a răspuns (pentru floresdemayo):

La mine de ce nu se intampla? Ia ghici?rolling on the floor

| bursuc001 a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Angy, să nu-mi spui că şi tu ţi-ai instalat Adblock big grin
Ori tu navighezi "incognito" laughing

| Fatamuntilor a răspuns (pentru bursuc001):

Mai, se pare ca da! Nici mie nu-mi vine sa cred rolling on the floor ca de o ora si mai bine nu imi mai apar reclamele alea Multumesc de link ai,, funda'' (tachinare )

| bursuc001 a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Bat-o cucu' de tachinare happy

Am vreo 9000 de funde, mersi de ea rolling on the floor
Am şi de dat cadou : trebuie să vorbesc cu Moş Crăciun, poate mai dă din ele la alţi useri laughing

| MorganaM a răspuns:

Da, stiu. Sunt enervata si agasata de reclama aceea! La orice accesare?! Asta e deja nesimtire! Nici nu mai intru pe site.ul asta, ca doar ma enervez.

| MandrilaVasileRadu explică (pentru MorganaM):

Exact la fel o sa fac si eu. Ce face foamea din unii.