| ali17 a întrebat:

Fratilor eu zic cel mai bun caracter este ninja voi ce spuneti?

Răspuns Câştigător
| cataswat a răspuns:

Pai daca te referi la metin2 am un sfat sa iti dau:
Ce-l mai bun caracter este acela cu care stii tu sa joci.Nu asculta pe altii ca ce-l mai bun este saman ninja razboinic sau sura.Bafta

4 răspunsuri:
| Anonima_2658 a răspuns:

Nu stiu thinking

| Eduard11 a răspuns:

1) Razboinic 2) ninja 3)sura 4) saman
Depinde toti sunt buni daca esti pe privat Conteaza mult bonusuriel
P.S : Nu conteaza caracterul trebuie sa stii tu cum sa-l faci bun big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la Metin2 cred, nu? Pai cel mai bun e razboinicul.Ninja e bun pentru lure, dar cel mai puternic e razboinicul.Depinde acum si de ce fel pui punctele.Dar, sa fim sinceri...razboinicul e si puternic dar si chpesbatting eyelashes...

| shhhs a răspuns:

Salut,
Poate te ajuta acest ghid:
http://orademetin.blogspot.ro/......etin2.html
Bafta!