| FaraIdeiDeNume a întrebat:

Funda! Pot vedea la ce raspuns am primit vot si de la cine?

Răspuns Câştigător
| Ea12345 a răspuns:

Ar trebui sa verifici la fiecare in parte. Ceea ce presupune enorm de multa munca. In concluzie, nu prea poti.happy

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Numai dacă ești suficient de nebună ca să verifici profilurile tuturor.

evenso
| evenso a răspuns:

Poti vedea doar de la profilul tau la Punctaje cate si ce fel de voturi ai primit, altfel doar daca intamplatori vezi la voturile date de utilizatori ( timp de 60 de zile ) si sa le ei la rand raspunsurile tale ca sa vezi la care ce vot ai primit, altfel nu este posibil.

caramela
| caramela a răspuns:

Buna! din pacate nu se poatesad... poate dam un impuls adminilor?thinking
O seara bunahappy

| CautNume a răspuns:

Numai daca intri la profilul fiecaruia si dai la "Voturi date de..."
Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti vedea, dar sansele nu sunt de 100% sa afli cine te-a votat si, in plus, indiferent daca vrei sa verifici raspunsurile sau utilizatorul care te-a votat, necesita mult timp si nu merita.
Pentru a vedea ce raspunsuri au fost votate, trebuie sa le verifici pe fiecare in parte.In cazul voturilor noi, in schimb, ar putea fi suficient sa verifici doar raspunsurile din ultima zi, sau din ultimele 2 zile; de obicei, voturile se dau in primele zile.Asta doar daca esti extrem de curioasa.
In cazul utilizatorului care a votat, e si mai mult de lucru.De obicei cel care voteaza est fie autorul intrebarii, fie un alt utilizator care a raspuns la acea intrebare.In orice caz, pot vota si utilizatori care sunt doar in trecere, deci nu ar fi exclus sa nu afli niciodata cine ti-a dat un anumit vot.
In concluzie, nu are nici-un rost sa te complici cu asa ceva.Numai bine.