| DaNtE a întrebat:

Pot vedea raspunsurile la care am anumite voturi? Adica unde vad la un raspuns ce vot am primit? FUNDAwinking

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Doar daca te intorci la fiecare raspuns in parte. Altfel nu.

3 răspunsuri:
| DaNtE explică:

Nu ma refer la funda, ma refer la voturle date raspunssului(inteligent, amuzant etc.)

| Maya_8462 a răspuns:

Dai la vizualizare profil si acolo iti apare raspunsuri castigatoare dai acolo si iti apare
Fundita?

| eelenaly a răspuns:

Poi primesti un email in care te anunta daca ai un raspuns castigator si daca vrei sa vezi cate raspunsuri castigatoare ai dai in partea stanga la ''vizualizare profil'' si acolo iti apare cate raspunsuri ai dat si cate raspunsuri castigatoare ai.