| Trandafiiiiiiiiiiiraș a întrebat:

Hei TPU, e ceva ce-mi tot da batai de cap-n ultimul timp.Am pus o intrebare despre niste site-uri cu filme de mult si a fost stearsa acum ceva timp; cum si de ce mi-a explicat Alexandra,unul dintre administratorii TPU si mi-a mai zis ca publicarea datelor mele in legatura cu pirateria sau orice alt ceva se face doar daca le e solicitat.
In fine,eu nu am pus intrebarea intentionat,nici nu ma gandisem ca incalc regulamentul.
Dar,totul e ok,nu? Adica ma refer la publicarea de date,fiindca am vazut si altii care au pus intrebari despre droguri si n-au patit nimic.

Imi cer scuze daca sunt pisaloaga sau de neinteles, dar am mai intrebat ceva asemanator si n-am primit raspunsuri foarte foarte explicite.

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Când postările care încalcă (grav) regulamentul sunt observate de administratori sau moderatori, acestea sunt şterse/raportate.

Dacă observi astfel de postări, le poţi raporta şi tu. Oficial nu sunt permise pe site, chiar dacă unele reuşesc să scape.
Cum bine ştii, nu există pădure fără uscături.

| Trandafiiiiiiiiiiiraș explică (pentru NOname):

Da,dar asta nu inseamna ca datele mele au fost publicate, nu?

| NOname a răspuns (pentru Trandafiiiiiiiiiiiraș):

Nu, stai liniştită.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NU.Datele nu se publica.In situatia unei verificari, a unei anchete legale, TPU are obligatia de a pune la dispozitie organelor in drept, datele solicitate.Numai bine.