| Ellaa98 a întrebat:

Heii! De ce nu imi apare poza de profil? Cum o pot face s apara?

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Nu-ți fă griji, noi oricum "te" vedem deja, iar mâine în jurul orei 12 poza ta va apărea și pe profil (cât timp nu e week-end sau sărbătoare).
Avatarele necesită aprobarea unui admin, din cauza asta și apar cu întârziere.
Trebuie să ai puțină răbdare.
Succes.

| blueangel99 a răspuns:

Stai liniştită, noi te vedem.
Poza se va actualiza peste maxim 24h, dacă ai pus-o recent. Pozele nu se actualizează imediat, iar dacă ţi-o pui în weekend, trebuie să aştepţi mai mult.

Numia bine!

| InuIo a răspuns:

Poza trebuie sa fie aprobata de administratori si asta dureaza ceva timp. Nu te ingrijora cu asta. Va aparea pana maine.