| raMLesS a întrebat:

Hello, am castigat premiul de 50 de monede si vreau sa dau comanda de niste casti direct de pe site, doar ca am o mica nelamurire.
Castile imi vor fi livrate la domiciliu sau la posta? Cum o sa fiu contactat? O sa platesc ceva?
Iar la,, Mesaj - Detalii comanda" ce pot scrie?
Multumesc anticipat, si La multi ani TPU!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Premiile de pe TPU, inclusiv cele platite cu monede, se trimit prin curier la adresa indicata de tine, respectiv la domiciliu, resedinta sau alta adresa indicata.
Nu-i nevoie sa scrii nimic la detalii comanda.

| raMLesS explică (pentru Ioandelasal):

Multumesc, dar o sa platesc curierul? Si daca nu sunt acasa cum o sa fiu contactat?

| Ioandelasal a răspuns (pentru raMLesS):

Nu trebuie sa platesti curierul, TPU plateste si transportul. In comanda vei indica si telefonul la care poti fi contactat si curierul te va contacta telefonic sau prin mesaj.
Pana acum am cumparat 5 produse cu monede TPU, de altfel am primit si premii si asa s-a procedat cum ti-am spus.

6 răspunsuri:
| teo530 a răspuns:

Bravo! Sa te tina mult si bine castile pe care le doresti+plus sanatate ca-i mai buna decat toate.

| raMLesS explică (pentru teo530):

Multumesc la fel, toate cele bune!

| teo530 a răspuns (pentru raMLesS):

happy

| Rotazi a răspuns:

Felicitari!