| QµeeК a întrebat:

Hello TPU! Am si eu o intrebare. Cum pot sterge raspunsul la o intrebare? Am nevoie de ajutor! Urgent!
Funda pentru primul raspuns corect! Multumesc anticipatwinking

Răspuns Câştigător
| arual93 a răspuns:

Sub fiecare raspuns postat de tine iti apare intr-un chenar rosu ''sterge raspuns''

| QµeeК explică (pentru arual93):

Multumesc pentru ajutor pentru asta primesti FUNDA!winking

2 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Sub fiecare raspuns din categoria "Raspunsurile mele" (http://www.tpu.ro/site-users/answered-questions/) ai un buton de stergere. Dupa ce-l apesi vei primi un e-mail pentru confirmarea actiunii. Urmeaza instructiunile de acolo.

Alexandra - TPU