| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Care sunt condițiile care trebuiesc indeplinite pentru a primi o moneda, știe cineva?

Răspuns Câştigător
| ReddY25 a răspuns:

"Există o singură modalitate de a obţine monede virtuale TPU: oferind răspunsuri de calitate la întrebările utilizatorilor.O monedă TPU se obţine atunci când un răspuns de-al tău este remarcat de echipa editorială TPU şi primeşte distincţia "Apreciat de editori"
Asta cautai?

| anonim_4396 explică (pentru ReddY25):

Da despre asta era vorba - monezile TPU - mulțumesc pentru răspuns.

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dacă stai la colț de stradă, probabil ajunge să ții umil, mânuța intinsă

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La ce fel de monedă te referi? happy
Dacă la cripto monede, nici eu nu știu, dar voi urmări întrebarea deoarece sunt curioasă și eu cu cripto-monedele astea. happy
Poate explică cineva care știe cum funcționează.