| Darius392 a întrebat:

am fost desemnat campionul zilei pe 25 ianuarie, am dat datele de contact, dar pana acum 14 februarie nu mi-au mai raspuns...
Ce s-a intamplat?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Stai linistit.Va mai dura ceva timp.Nu stiu exact cat.Si eu sunt in aceeasi situatie ca si tine.Dar nu ma grabesc.Intreaba la Contact daca vrei sa afli ceva.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Trebuie să ai RĂBDARE!

Şi eu am fost campionul datei de 10 decembrie 2013 şi încă NU am primit tricoul sad
Deci, mai durează până se trimit tricourile aferente lunii decembrie, apoi cele ale lunii ianuarie 2014...

Toate cele bune.

| LTAA a răspuns:

Daca ai mai multe raspunsuri la o intrebare, pentru tricou se pune doar primul raspuns!
Nu se pun la tricou, raspunsurile gen: "Vreau tricou", "nu stiu"!

| Darius392 explică (pentru LTAA):

Tu nu ai inteles intrebarea...
Eu inca nu am primit tricoul prin posta...