| ÐαɾκPαιɳteɾ a întrebat:

Am pus cateva intrebari aici dar nu imi apare funda decat la primul sau al doilea raspuns dat.De ce nu pot da funda si la celelalte raspunsuri? Dau fundita :-p

4 răspunsuri:
| hideaway a răspuns:

Așteaptă câteva minute/ore. Sigur va apărea.
De ce se întâmplă această chestiune?
Din cauză că serverul este supra-încărcat, și nu mai poate face față tuturor userilor online.

| ÐαɾκPαιɳteɾ explică (pentru hideaway):

Nu-i nimic acum s-a rezolvat

| Esperança a răspuns:

şi eu am păţit la fel. E din cauza problemelor care sunt pe server din cauza că e prea încărcat.
O să îţi apară să dai funde şi la celelalte răspunsuri în maxim 24 de ore. Trebuie doar să aştepţi!
Aici trebuie să ai răbdare de fier.
Baftă!

| ÐαɾκPαιɳteɾ explică:

S-a rezolvat