| EkaBuBu a întrebat:

Am si eu o intrebare recent sunt si eu membru senior si de fiecare data cand raspund la o intrebare imi apare o serie de intrebari :la ce categorie ar fi potrivita intrebarea, daca scrisul e gramatical etc. etc.
Deci intrebarea mea este:asa o sa fie mereu? o sa am acest formular de intrebari tot timpul cand o sa raspund la o intrebare? Va rog sa ma ajutati! Dau fundita+vot!

Răspuns Câştigător
| PulbereDeStea a răspuns:

Si mie imi apar intrebarile respective, dar nu de fiecare data.Probabil apar la anumite intrebari care sunt postate nu tocmai la categoria potrivita.Mie mi s-a intamplat sa observ o astfel de greseala.

| EkaBuBu explică (pentru PulbereDeStea):

Pai eu la toate cate am raspuns mi-a dat asa dar sa speram ca nu va fi permanenthappy

4 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Chestionarul iti va aparea dupa fiecare intrebare la care raspunzi. De fiecare data cand il completezi ne ajuti sa curatam comunitatea, sa eliminam intrebari irelevante sau sa le mutam la categoriile potrivite.

Alexandra - TPU

| EkaBuBu explică (pentru TPU.ro):

Multumesc pentru raspunshappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chestionarul cu pricina, apare in urma raspunsului si fiecare decide daca raspunde sau nu, nefiind obligatoriu.Raspunsurile date apar pe site, chiar daca nu este completat acel chestionar.Numai bine.