| RainmakerX a întrebat:

Am si eu o nelamurire...de ce nu pot sa-i dau fundita userului din mijloc de la aceasta intrebare?

http://oi60.tinypic.com/2n6adcx.jpg

Sunt doar curios...multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| syd2 a răspuns:

Ii vei putea da funda doar ca trebuie sa astepti putin big grin

7 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
Link-ul nu este bun, ar fi indicat sa trimiti un mesaj adminilor prin functia Contact si se rezolva situatia.
http://www.tpu.ro/contact
O zi buna:)

| RainmakerX explică (pentru caramela):

Multumesc!
O zi buna happy

| Fatamuntilor a răspuns:

Mi s-a intampat si mie sa nu-mi apara funda in dreptul utilizatorilor foarte noi.In cateva ore insa a aparut! Rabdare!

| TiberiuFasole a răspuns:

Daca nu i-ai vazut notificariile de asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil pentru ca este junior (?).

| RainmakerX explică (pentru anonim_4396):

Este dar totusi... daca mi-a placut cel mai mult raspunsul lui...asta seamana a discriminare. :/

| syd2 a răspuns (pentru RainmakerX):

Ii vei putea da funda doar ca trebuie sa astepti putin big grin

| L1feDRAIN a răspuns:

Incearca sa dai refresh la pagina si daca esti logat verifica.
altceva nu stiu.