| qLoveSmileღ a întrebat:

Hey TPU`...

Am trimis un mesaj admin`ei Cristina, in care cer sa`mi stearga toate intrebarile.Stiu ca limita este sa stearga 10 intrebari pe zi straight face...

Dar credeti ca o sa mi le stearga?big grin

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Ai aproape 90 de întrebări. Decât s-o încurci pe Cristina (sigur şi aşa are multă treabă), mai bine şterge-le singură (pentru asta a fost adăugat acel buton); îţi va lua doar 9 zile.
Succes.

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Limita de 10 intrebari pe zi este pentru tine, sa le stergi cu optiunea Sterge, din Intrebarile mele. Pentru administrator nu exista limita, asa ca poate sa le stearga. Sa stii ca nu o sa fie sterse de pe TPU ci doar din contul tau si o sa ramana ca postate anonim toate intrebarile care au raspunsuri, doar cele care n-au raspunsuri(daca exista) vor fi sterse de pe site. Numai bine!

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ai răbdare până mâine și vrei primi de la ea un e-mail cu decizia luată.
Pa, pa.