| mispis a întrebat:

Hei. Mi se pare sau de cand e noul admin lucrurile s-au imbunatatit pe TPU? De exemplu, am trimis un mesaj la "contact" si i-am rugat sa-mi stearga intrebarile.Si acum nu mai am nici o intrebare...yeeey.Asa era si inainte?

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Si eu sunt foarte multumita de Stela, de fiecare data ma uimeste cu promptitudinea ei. Imi rezolva orice problema in cel mai scurt timp. Dar si cu Raluca era OK.

| Dannyjj a răspuns:

Pe tpu.ro sunt peste 98174 de utilizatori, este de gandit ca se poate face fata cu greu a sute sau a mii de raportari zilnice, poate sunt zile in care sunt mai putine dar oricum sunt cu siguranta zile in care sunt foarte multe solicitari, administratoarea sau moderatorii nu sunt de vina daca vin solicitarile intr-una, trebuie sa avem rabdare pentru ca la urma urmei se rezolva problema. Mai bine mai tarziu decat niciodata!

| ☆♥spery♥☆ a răspuns:

Bună! Eu am lipsit în ultimul timp de pe TPU pentru că am avut multă treabă cu școala. Dar văd useri mulțumiți, văd îmbunătățiri pe site și este normal pentru că a venit o persoană nouă pe TPU. Mai ales că este administrator. Dar cu timpul se va instala din nou rutina. Însă răspunsurile la mesaje nu depind de admini, ci de numărul de mesaje primite pe zi. Poate că Raluca primea mai multe mesaje decât doamna Stela, noul admin. Dar TPU va rămâne mereu același site unde găsești rezolvare la orice problemă a ta!

| MidnightLady a răspuns:

MisPis, ai cont din 8 noiembrie. Explica-mi si mie cum ti se pare ceva mai bun decat un altceva, de care insa n-ai habar.
Superb! Asta era singurul lucru care nu mergea bine pe TPU, nu se stergeau intrebari, la cerere, la foc automat. Acum ca s-a rezolvat si asta...sa curga sampaniaaa!

| mispis explică:

@MidNightLady:aveam cont de anul trecutwinking. Aveam pentru ca am cerut sa mi-l stearga si in nici 2 zile, a fost sters(asta a fost la inceputul lui noiembrie 2010, deci era noul admin). Am mai avut un cont(prin 2009)si am cerut sa mi-l stearga si abia dupa o saptamana si ceva(daca nu chiar doua) a fost sters.Asta "pe timpul Ralucai". Si am cerut sa-mi fie sterse si intrebarile de pe respectivul cont si nu s-a intamplat nimic.[In total, am avut 3 conturi, acesta fiind al treilea; in caz ca nu s-a inteles].
De asta ziceam ca lucrurile s-au imbunatatit dar nu am zis ca nu era OK si cu Raluca. S-a inteles gresit.
Nu te agita asa, ladyhappy.