| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiti cine a fost ieri campionul zilei..pentru ca eu am iesit si nu imi apara ca am iesit eu..desi eram pe locul 1. Nu stiti cine a fost ieri campionul zile?

Răspuns Câştigător
| Mayhem666 a răspuns:

Degeaba iesi pe locul 1, daca nu primesti cat mai multe fundite, spre exemplu, eu pot sa fiu pe locul 4 si sa primesc 10 fundite in acea zi, iar tu sa fii pe locul 1 si sa primesti doar 2 fundite, evident ca eu o sa fiu campionul zilei, chiar daca nu am fost pe primul loc. Asta a fost ca un fel de exemplu, dar nu stiu cine a iesit campionul zilei ieri.

| suntserios a răspuns (pentru Mayhem666):

Un exemplu prost de altfel... campionul se ia dupa numarul de raspunsuri aprobate de moderatori nicidecum dupa numarul de fundite

1 răspuns: