| NoNameJunior a întrebat:

Ieri aveam 43 de funde, astazi dimineata avem 44 si acum vad ca am 45.am cautat sa vad la ce intrebare am primit funda si nu le-am gasit(intrebarile pe care le cautam)
ce se intampla?

Răspuns Câştigător
| Skylerx a răspuns:

Pentru ca nu apare asa rapid pe cum crezi tu. Apare doar dupa o zi.

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Intra la Vizualizare profil/Raspunsuri castigatoare si acolo trebuie sa ai toate cele 45 raspunsuri cu funda. Numai bine!

| NoNameJunior explică (pentru Ioandelasal):

Am intrat si la,, vezi toate raspunsurile castigatoare"si nu imi apar toate.imi apar doar 43 de raspunsuri cu funda.

| Eღilia62 a răspuns:

La fel mi s-a intamplat si mie si observ ca nu mai primesc mail-uti cu notificare cand iau o funda, asa imi aparea la ce intrebare am un raspuns castigator. Oricum, sa ne bucuram ca sunt in plus si nu in minus! happy

| Tweetymrrr a răspuns:

Este posibil să se actulizeze ceva mai greu. Eu una nu am prea avut probleme de genul, dar cine ştie.
Succes!hee hee

| muzicalBoX a răspuns:

Bug asa mi s-a intamplat si mie

| razvanstoica a răspuns:

Da-mi funda si o sa vezi la mine laughing.