| anonim_4396 a întrebat:

Incercam sa restabilim TPU.
Idea e a lui @Loome
http://www.tpu.ro/......tpurevive/
Read it.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sunt relativ nou pe site, din mai anul trecut si nu stiu exact cum a fost inainte. Cred ca l-am putea face mai bun nu prin campanii ci prin efortul unei mari parti a utilizatorilor, in sensul respectarii regulilor privind intrebarile si raspunsurile. Si pe mine ma nemultumesc total postarile agramate, obscene, ilegale, irelevante si spamul. Un mare rol revine moderatorilor, care ar trebui sa nu dea drumul intrebarilor si raspunsurilor neconforme. Nu in ultimul rand si Stela ar trebui sa fie mai activa si prompta in pedepsirea celor care nu respecta regulile, suspendandu-i ori stergandu-le contul in caz de recidiva. In fine toti utilizatorii ar trebui sa fie mai critici, atat cu postarile lor, cat si ale altora. Cel putin mie imi este rusine daca imi scapa o postare, in care am pus o virgula aiurea ori nu am pus-o unde ar fi trebuit, am mancat o litera ori am pus una in plus sau am vreo formulare nu tocmai fericita. Daca majoritatea ar gandi ca mine sunt sigur ca "am face lumea mai buna", asa cum suna sloganul TPU. Doresc mult si sincer sa fie asa. Te asigur ca eu o sa-mi dau toata silinta in acest sens. Felicitari pentru interes si numai bine!

3 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Eu va sustin!

bye-bye

| Malvina24 a răspuns:

O idee destul de buna!

| Honey_8888 a răspuns:

Bah, oameni buni nu ati auzit ca s-a desfiintat campania? Si Loome vrea sa paraseasca TPU? Daca nu ma credeti intrebati-o pe ea(Loome).