| Tourniquet a întrebat:

Heya! Ce se intampla pe TPU? Din cauza campaniei TPUrevive Loome abandoneaza TPU, loolgirl cred ca ar vrea si ea, la fel si mhn24, pana si eu.
Ce naiba?! Unde este admin-ul sa ne impace pe toti? Sa rezolve ceva?
Draga doamna @StelaTPUro, va rog faceti ceva.
Eu nu mai suport. Tocmai am vorbit cu Loome si mi-a povestit cele intamplate, am citit cateva intrebari. Deci cei ca @elasexygagica, @iustinel1999 sunt de vina ca ei au raportat in lung si-n lat intrebari, poate chiar amuzante [de la trivia/amuzante], interesante, inteligente, cu nevoie de ajutor.
(am lipsit putin pe site si cred ca voi mai lipsii. )
Deci va rog... sa facem ceva! Sa-i trimitem mesaje Stelei. Ceva... nu stiu!
Deci, cine e cu mine? happy Sa rezolvam treaba asta. Sa nu se inteleaga ca Loome a gresit, ca aceasta campanie e de vina. Sa se inteleaga ca unii dobitoci au dus campania de rapa si asa si TPU-ul.

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Stai tu liniștită că eu i-am trimis de "n" ori mesaje și constat în continuare că nu își face treaba!
Raluca era mai promptă!
Pa, pa.

Apache
| Apache a răspuns:

Pe stela o doare in **** de noi ok? as intelege daca ar da un mesaj in care sa zica ca situatia e sub control dar nu! cine ea?
asa ca la faza asta...**** stela! putin imi pasa daca o sa imi iau ban pentru asta,,, e purul adevar!

| pwp a răspuns:

Pe Stela o intereseaza undeva de noi!
astae purul adevar!

bye-bye

| nirvanacartof a răspuns:

Sunt cu tine 100%. Haide Krissy\m/.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
Sunt de acord cu tine dar crezi ca noi vom putea face ceva? Totul depinde de admin, ar trebui sa stie ce e de facut fara sa ne chinuim noi cu toti obsedatii si analfabetii de pe site.
O zi buna!