| anonim_4396 a întrebat:

Intrebarea din oracol pentru 22.09. 2012 e criminala! Acum pe bune, cum naiba sunt alese? Automat, nu? Sunt verificate vreodata inainte? Alexandra, vedeti ca vi s-a stricat un bistabil pe acolo, ca v-a scapat o intrebare cu variante de raspuns de genul: "A sau B?" Raspuns: (B sau non A) si (A sau B) sau (A sau exclusiv A). Vedeti si voi ce a iesit rolling on the floor Acelasi lucru.

Răspuns Câştigător
| betsy a răspuns:

Hmm...Eu nu cred că e o greşeală. Serios acum, câţi dintre userii TPU crezi că au prieteni în viaţa reală? rolling on the floor

3 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Problema cu raspunsurile la intrebarea din Oracol a fost remediata. Acum ambele variante de raspuns sunt valabile.

Alexandra - TPU

| pwp a răspuns:

N-am inteles nimic straight face

Răspuns utilizator avertizat