| anonim_4396 a întrebat:

La categorii exista multe "departamente" existentiale mai putin analist politic. Sa existe sau nu si aceasta categorie in lista?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

"Legislaţie, Politic & Social" include foarte bine şi analiza politică, cred că este destul de evident.
Doar nu ai vrea câte o categorie pentru fiecare mic detaliu. Astfel ne-am alege cu mii de categorii zăpăcitoare şi inutile; şi aşa, la câte sunt, multă lume se încurcă în ele.

Poţi fi analist politic la "Legislaţie, Politic & Social" fără probleme.

| anonim_4396 explică (pentru NOname):

laughing si eu cand spuneam ca si asa e agitatie destula laughing)
Asta m-a amuzat copios. Categoria exista laughing)
Merci!

| NOname a răspuns (pentru anonim_4396):

Aaaa, tu nici nu ştiai de ea... Acum întrebarea ta prinde logică.hee hee

9 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Legislastie,Politic &Social intra si ce ai spus tu!
Hai ca in ultimile doua saptamani cam toti am fost analisti politici. Poate mai obiectivi ca la tv.

| anonim_4396 explică (pentru Fatamuntilor):

De asta sa fii sigura. Opinia romanului neindreptatit nu are cum sa nu fie obiectiva.happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dupa cum spuneam, nu arunc o privire prea in amanunt peste categorii. happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Doamne fere! Asta ne mai lipsea...

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

...ca in rest avem de toatehappy

| aXandra a răspuns:

Și eu mă gândeam la același lucru...

| anonim_4396 explică (pentru aXandra):

Momentan suntem 2 care impartasim aceeasi opinie. Cine stie pana maine vom afla sau nu opinia si celorlalti iubitori de politica.