| corbulalbrosu a întrebat:

Ma poate lamuri cineva si/sau sa-mi explice care este/poate fi motivul ca nu mai pot da raspunsuri la intrebari. Pur si simplu nu-mi mai apare chenarul in care se redacteaza/posteaza raspunsul. Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| J0B0MAT a răspuns:

Ce ţi s-a răspuns e legat de întrebările/răspunsurile şterse, nu de chenarul care nu îţi apare.
Şi eu folosesc Google Chrome şi nu am problema asta.Foloseşte Chrome mai bine dacă poţi răspunde.

16 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Salut,

Am verificat, insa nu am observat nici o problema, chenarul de raspuns aparand in pagina intrebarii.

Incearca sa dai refresh la pagina sau sa stergi cache-ul pentru a vedea daca problema persista. Poti incerca si un alt browser ca sa vezi daca si acolo te lovesti de aceasta situatie.

Zi buna,
Cristina, TPU.ro

| corbulalbrosu explică:

S-a rezolvat problema prin introducerea unui bloc care nu mai permite difuzarea de mesaje si publicitate automata. Se pare ca un astfel de clip publicitar a creat acest lucru neplacut. Va multumesc tuturor pentru dorinta de ajutor manifestata.

| J0B0MAT a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Mersi de fundă.E bine dacă s-a rezolvat.happy

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Stiu ce zici. Si mie mi s-a intamplat. Nu mai vedeam nici raspunsurile. Dar l-am lasat asa putin. M-am reconectat peste ceva timp si a mers.

| J0B0MAT a răspuns:

Poate ai primit ignore de la acei useri cărora nu poţi să le răspunzi.

| corbulalbrosu explică (pentru J0B0MAT):

Pur si simplu NU apare acel chenar rosu in care se scrie raspunsul la nicio intrebare si acest lucru se intampla in cazul tuturor userilor. Mi-a disparut dintrodata ieri dupa masa.

| J0B0MAT a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Atunci probabil e ceva de la site.Ar fi bine să trimiţi un mesaj la Contact cu problema ta.

| corbulalbrosu explică (pentru J0B0MAT):

Re: ***** TPU: Mesaj contact de la misubacsi2014@gmail.​com [Probleme site] Buna,

Nu ti se interzice sa raspunzi intrebarilor din comunitate, insa indicat este sa o faci doar la acele intrebari care respecta regulamentul nostru. Multe raspunsuri au fost eliminate si sunt eliminate impreuna cu intrebarile deoarece acestea incalca regulile TPU.
Cand le observi le poti raporta folosind direct butonul de raportare sau poti scrie aici la contact.

O zi frumoasa,
Cristina, TPU.ro
Am primit acest raspuns. Deci este ceva cu acest site aici pe INTERNET EXPLORER. Pe GOOGLE CROM pot raspunde.

| Miss25JK a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Dintr-o data nu dintrodata. Te bate tehnologia.

| Miss25JK a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Esti chiar agramat ca sa nu te fac altfel ( deduci singur ) crom? ce dracu e google crom? poate chrome vrei sa spui. Apropos, eu cu agramatii nu vorbesc. Nu te mai da destept la anumite intrebari, esti din generatia care nu stie sa scrie sau sa citeasca.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru Miss25JK):

Nu da aici teste de gramatica; daca nu intelegi datorita greselilor gramaticale inseamna ca degeaba te pricepi la rigiri de redactare. sad tongue

| J0B0MAT a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Ce ţi s-a răspuns e legat de întrebările/răspunsurile şterse, nu de chenarul care nu îţi apare.
Şi eu folosesc Google Chrome şi nu am problema asta.Foloseşte Chrome mai bine dacă poţi răspunde.

| alexandrualind a răspuns:

Poate e user care te-o ignorat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi se întâmplă și mie uneori, dar dau refresh la pagină și apare normal.

| Stell99 a răspuns:

Au sters ce facea referire la acele imperii.
Cititi inainte cartea lui Toni Victor Moldovan inainte de a trage concluzii.

Acei oameni de pe acele timpuri au vazut ceva ce depasea capacitatea lor de intelegere.
Daca au sters ceea ce facea referire la alte religii si imperii asta nu inseamna ca biblia este o carte plina de minciuni.
Intr-adevar sunt si minciuni dar si adevaruri.

Pot trimite doar 25 de mesaje la 6 ore crying(

| nobody93 a răspuns:

Daca folosesti Chrome:
1. Click dreapta (undeva pe alb)
2. Click Inspect/(Inspecteaza)
3. Click pe Resources
4. Sterge tot ce e in Localstorage/Cookies (Tot ce tine de TPU)
5. O sa pierzi Sesiune de login de pe TPU.
6. Dai CTRL+R si te reloghezi

O sa functioneze

| corbulalbrosu explică (pentru nobody93):

Folosesc Internet Explorer.