| misu2315 a întrebat:

Mai am o nelamurire. ma uit la o intrebare si vreau sa dau un raspuns. scriu intrebarea dau raspunde dau doresc sa o public si nu`mi apare de ce? ce n-am facut bine?

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Idem ScurtCircuit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da...mulți pățim asta. Copiezi ce ai scris, dai un refresh și încerci din nou. Dacă a fost postat răspunsul, dar nu ai primit notificare atunci vei primi una în care spune că răspunsul există deja în baza de date, așa că vezi să nu modifici răspunsul după refresh pentru că vei posta de 2-3 ori.

| kayla a răspuns:

Raspunsul nu apare imediat trebuie sa mai astepti

| Ionutz4821 a răspuns:

S+a salvat raspunsu dar nu ti+l arata asa se intamplă LOL