| Anonimul3315 a întrebat:

Mai da ce s-a intamplat cu voi toti am vereo 10 intrebari fara raspuns ce ati devenit asa de lenesi nu mai raspundeti deloc? unu mi-a raspuns la o intrebare care parca am pus-o acum o luna ce s-a intamplat daca nici la asta nu-mi raspunde nimeni nu stiu ce sa mai fac.Ies de pe siteul asta ca vad ca degeaba m-am inregistrat inainte primeam 10 raspunsuri ziceai ca e luna raspunsurilor si acum?

Răspuns Câştigător
| misterioaѕa a răspuns:

Bună
Da,am observat că sunt puţini care mai răspund.Sunt întrebări la care am răspuns doar eu şi cu NOname, ce e asta? Unde sunt toţi experţii?
Plus de asta nici tu nu eşti aşa de activ, ai mult timp de când ai cont şi nu ai nici măcar 100 de răspunsuri şi eu le dau doar într-o zi, poate şi mai multe.
Cu cât răspunzi mai mult cu atât mai multe răspunsuri vei avea.

| Anonimul3315 explică (pentru misterioaѕa):

Asta stiu noi avea eu 100 de raspunsuri dar am peacolo 71-72 n-am intrebari 400 si raspunsuri 3.Nu?

| misterioaѕa a răspuns (pentru Anonimul3315):

Nu,nu ai multe întrebări, dar întrebări poţi pune şi 5000 că nu deranjează pe nimeni.
Ce pretenţii să avem la tine? nu eşti vechi.

| Anonimul3315 explică (pentru misterioaѕa):

Poi chiar dac esti inregistrat pe TPU nu e regula sa raspunzi toata ziua ca daca raspundeam incontinu de la 10 cam cand ma trezesc eu pana la 12 noaptea aveam acum 500 de raspunsuri dar ma mai si joc pe calculator.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unii dintre noi, nu raspund intrebarilor tampite, asa cum este asta pe care ai pus-o acum. Considera raspunsul meu o exceptie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Si eu am observat ca se raspunde mai greu. E cel mai probabil de la server, oamenii au renuntat si cedat.