| Făraş a întrebat:

Neata TPU! Cum pot scoate o manea din playlist ca am adaugat-o din greseala ca vroiam sa dau pe cea de sus si am dat pe asta crying si nu vreau raspunsuri de genu' :,, Ba da ai vrut sa o pui dar vrei sa o stergi ca sa nu rada lumea de tine" astept raspunsuri normal nu de nesimtit. mersi anticipat :*

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! pai intri in playlist-ul tau si in dreptul melodiei se afla un X dai click pe el si urmezi pasii.
O zi frumoasa sa aihappy

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
În partea dreapta, rândul 3 scrie: Playlist-ul meu, dai clic pe el, apoi dai clic pe "X" în dreptul melodiei pe care o dorești să o ștergi.
Hai că te descurci.
Pa, pa.

| EmaS a răspuns:

Intri la,, Playlist-ul meu,, si in dreptul melodiei pe care doresti sa o stergi se afla un buton rosu cu un x.Dai click si intrebarea este stearsa. Succes!

| Diabolique a răspuns:

Ba da, ai vrut să o pui, dar vrei să o ștergi ca să nu râdă lumea de tine. Glumesc rolling on the floor.
Intră pe „Playlist-ul meu!" (stânga, sub Vizualizare profil) și apasă pe X-ul din dreptul melodiei respective.
Succes!

| Făraş explică:

Si da stiu se scrie merci am gresitbig grin