| anonim_4396 a întrebat:

plac o fata... o colega de liceu si vreau sa o fac sa rada cat mai mult! ce sugestii imi dati! niste bancuri bune! ceva de genu?!? astept niste idei bune ...mersi anticipat! NB!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trebuie sa ai simtul umorului, si sa fii instantaneu.asta starneste hazul.trebuie sa stii sa compari o situatie, cu o experienta de viata, cu un banc, cu o zicala, sa surprinzi, sa pari comic serios si inteligent in acelasi timp. dar spontaneitatea face totul. e greu stiu. dar asa vei reusi.citeste mult umor. fii atent la discutiile comice din jurul tau, la intamplari comice, la jocuri de cuvinte...si vei reusi.

4 răspunsuri:
| Chocolate a răspuns:

Doi scheleti se trag de piele!

| Maria_3931 a răspuns:

In primul rand fi tu insati, v-a aprecia asta

| razvan1988 a răspuns:

Trebuie sa fi spontan si sa gasesti partea hazlie in orice lucru care se iveste in discutiile voastre(atentie nu glumii cu chestiile serioase big grin ), sau in jurul vostru.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Un prieten mi-a da o idee tare:sa ii dau un biletel si sa-i scriu ceva in araba la intamplare si dupa aia sa scriu "restul e cancan" laughingmerge?