| NesquikDuoSpecial a întrebat:

O mica greseala pe TPU:

http://imgur.com/k8qai06.jpg
Raporteaza ce? Uitati-va cu atentie, ce observati?

8 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Multumim pentru sesizare. Eroarea va fi remediata.

Alexandra - TPU

| LeMousiqe a răspuns:

Bună.
Am observat şi eu, greşeală gramaticală, sperăm să fie remediată.
O zi bună.

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Salutare! Scrie raportare raspus, este o mica greseala de tipar.O zi frumoasa sa ai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi că-ți moare bateria. Asta observ. Vrei încărcător? N-avem!

| HighByTheBeach a răspuns:

Buna!
E scris gresit ''Raporteaza raspus''. Se vede ca nu au mancat prea bine si au inghiti ''n''. Trebuia sa fie ''Raporteaza raspuns''.winking
Bye

| NesquikDuoSpecial explică:

Ar putea adminii sa corecteze asta? Pe unii mai putin inteligenti ii poate deruta.

| MihneaIsBack a răspuns:

„Raportează răspus".
O mică greșeală de ortografie.