| anonim_4396 a întrebat:

Oameni buni de ce se mai numeste acest forum Toti Pentru Unul cand nimeni nu imi raspunde la niste amarate de intrebari?

Răspuns Câştigător
| zalisa a răspuns:

Asta e bună de t/a. blushing

6 răspunsuri:
| Dootzy a răspuns:

...Zise tipul cu:
25 raspunsuri si 10 intrebari.
10 intrebari: la fiecare intrebare de a ta ai cel putin 2-3 raspunsuri, cum nu-ti raspunde nimeni?!

| mirunix a răspuns:

Te-ai gandit ca poate nu se stie raspunsul?

| TheLastDancer15 a răspuns:

Pentru ca nu stie nimeni raspunsu! sau nu ai stiut sa pui intrebarea pe intelesul tuturor. eu nu ti-am vazut intrebarile deci nu pot sa spun nimic. Bafta!

| noktambul a răspuns:

Cum "nimeni"? Ca vad ca pana acum ai primit raspunsuri la toate amaratele de intrebari pe care le-ai postat!

| msdro2 a răspuns:

Pai se spune toti pentru unu si vei primi raspunsuri dar nu le primesti cand vrei tu. le primesti cand va veni timpul

| deea98 a răspuns:

Poate ca intrebarile tale nu au fost intelese ori persoanele care stiau raspunsul nu au fost in acel moment logate. Tu poti sa raspunzi la toate intrebarile de pe site?

Pai vezi?