| MissDelevingne a întrebat:

Oare de ce de fiecare data cand NOname pune o intrebare pe TPU ne apare un e-mail care ne anunta?big grin
Mie, prsonal imi apare.

16 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Primesti e-mail pentru ca esti prieten/a cu EA (NOname) si asa iti apare de la toti prietenii care ii ai. Ai 5 prieteni ->daca unul dintre ei pune o intrebare pe TPU o sa primesti e-mail.

Apache
| Apache a răspuns:

Pe tine te anunta. fiindca asa ti-ai setat contul!
.ca sa nu iti mai apara du-te la notificari : apasa nu doresc sa primesc notificari de la prieteni atunci cand adauga o intrebare
si apasa modifica!

| Alyra a răspuns:

Pentru că NoName e prietenă cu aproape toată lumea de pe TPU (printre care...şi cu tine) Vei observa că în dreapta ecranului sub ''Logat ca adryz98'' ai o mulţime de rânduri( mai exact 10) scrise cu portocaliu. Pe penultimul scrie''notificări''. Dacă dai click acolo, se va deschide o pagină în care poţi alege să primeşti sau nu notificări de la prieteni când postează o întrebare. Ce înseamnă asta? Înseamnă că alegi dacă primeşti sau nu un email în care eşti anunţată ce întrebări au pus prietenii tăi. Aşadar: ai primit un email în care ai fost anunţată că NOame a pus o întrebare, deoarece ea face parte din lista ta de prieteni, iar tu primeşti notificări de la toţi prietenii tăi(căci aşa e la început). Dacă nu îţi convine, intră la ''notificări'' şi modifică acest lucru.
PaPa!

| ILied a răspuns:

Pentru ca esti prieten/a cu el/ea si asta se intamlpa sau poate ca este userul anului 2010.

| PetreConstanta a răspuns:

Ffff bine raspunde-i daca ai timp

| iulia_6002 a răspuns:

Pentru ca il ai la prieteni.

| Veverita a răspuns:

Pentru ca ai acea persoana la prieteni si esti anuntat cand un prieten pine o intrebare.si mie imi apare.

| alex_1645 a răspuns:

Cand postezi o intrebare iti apare acolo "Prieteni sunt cei mai in masura sa te ajute" si daca dai click trimiti e-mail la toti prieteni.

| noi3 a răspuns:

Il/o ai ca si prieten.

| Goofy a răspuns:

Din cauza ca e userul anului 2010 cred.

| wormy a răspuns:

.pentru ca se afla in lista ta de prieteni TPU, de aia primesti mailbig grin

| Denise_3997 a răspuns:

Pentru o/il ai adaugat in lista de prieteni TPU. Si de fiecare daca va posta o intrebare, vei fi anuntata.

| iubeschusky a răspuns:

Pentru ca Noname este prieten cu tine pe tpu.si cand el pune o intrebare bifeaza casuta unde scrie sa-si anunte prietenii ca a pus o noua intrebare.(funda plz)

| maryana5 a răspuns:

Fiindca NOname e seful vostru. rolling on the floor Respectiv sefa happy

| someOne_8792 a răspuns:

Da stiu.si mie imi apare.pentru ca NOname e userul anului...si de asta.,,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Deoarece NOname este prietena ta, mereu cand pune o intrebare vei fi notificata. Intotdeauna cand unul din prietenii tai pune o intrebare esti notificata
De asemenea, cand tu pui o intrebare, toti prietenii sunt notificati.
O zi buna!