| Alysorsq a întrebat:

Odata ce ai castigat tricou de campionul zilei in cat timp ti-l trimite?

6 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

In general, expedierile le-am facut o data pe luna, dupa ce-am avut toate datele de contact ale castigatorilor.

Alexandra - TPU

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
in maxim o luna, poate si mai devreme.
la sfarsit de luna se fac expedieri..depinde
O zi bunahappy

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

DEPINDE şi cât de ocupate sunt Adminele!

În general, dacă ai câştigat un tricou în luna mai ( spre exemplu ), atunci, în perioada 1-15 aprilie se trimit e-mail-uri la câştigători şi se cer datele de contact + mărimea dorită la tricou.

Apoi, spre sfârşitul lunii ( 15-30 aprilie ) încep să se expedieze coletele.

Toate cele bune.

| OnuOnulică a răspuns:

Pai eu am castigat in septembrie ( 29 ) si vad ca nu mi l-au trimis nici pana acum.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Aproximativ cam intr-o luna de zile.
Te pup!

| lalaballet a răspuns:

Maxim o luna!