| Eviix a întrebat:

Chiar se da tricou pentru campionul zilei? >:. A luat cineva tricou pana cum? happy

13 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Da, destui.

| Eviix explică (pentru NOname):

Se face pe marime? happy

| NOname a răspuns (pentru Eviix):

Da, înainte de expediere, câştigătorul tricoului este rugat să comunice administratorilor mărimea pe care o preferă (nu este musai să fie a lui).

| OnuOnulică a răspuns:

Eu sunt pe primul loc dupa cum observi...
Am dat peste 300 de raspunsuri si sper sa nu fie o pacalela.

| alexs99 a răspuns:

Da,chiar se da tricoul, eu si multi altii am primit tricoul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Da,am luat destui tricou de-asta.
Deci se dau.
Te pup!

| Mikhtarian a răspuns:

Eu am castigat pe 29, s-a afisat deci am fost validat
Momentan nu am fost contactat, dar nu disper pentru un tricou.
Ma simt bine ca am ajutat indeajuns.
O seara buna.

| RoboțelulAndroidDinTelefon a răspuns:

Au luat multi tricoul. Dar din cate stiu, acesta se da numai daca raspunsurile sunt de calitate.

| Athée a răspuns:

Multi, si continua sa se dea.

| Victoria275 a răspuns:

Pai daca nu ar da tricouri de ce ar mai spune ca vor da? Fundita?

| zignetg2 a răspuns:

Sigur ca da. In fiecare zi se ia unul.