| allexya501 a întrebat:

Oricine poate pune o intrebare in oracol?
daca da, cun?

9 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu, intrebarile de la oracol sunt puse de echipa TPU.
Poti sa le scrii un mesaj din CONTACT si sa-i rogi sa puna intrebarea care o veri si, daca vor fi de acord, o vor pune.

| allexya501 explică (pentru Ioandelasal):

Si cum le pot scrie mesaj,
ca nu inteleg.

| Ioandelasal a răspuns (pentru allexya501):

Pe prima pagina a TPU, in partea de sus, chiar in dreapta, ai un buton CONTACT si intrand pe acesta le poti scrie.

caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
acest oracol este creatia adminilor si tot ei fac si pun intrebarile, daca ai o sugestie le poti scrie aici
http://www.tpu.ro/contact
O seara buna:)

| Fatamuntilor a răspuns:

In mod normal numai admini pot pune intrebari, dar daca ai propuneri, poti scrie la contact.

| alexs99 a răspuns:

Nu,nu oricine poate pune o intrebare in oracol, numai adminii pot publica intrebari.

| LeMousiqe a răspuns:

Bună.
Nu poţi adminii le au programate deja.
Numai Bine.

| Andreeaaaaaaaaa a răspuns:

Ele sunt puse de TPU, nu poti pune tu

| allexya501 explică:

Am vrut sa scriu "cum" nu "cun"
ma scuzati!