| anonim_4396 a întrebat:

Pe 2 aprilie, adica marti am luat locul 1, si cei de la TPU nu mi-au dat nici un semn, ce trebuie sa fac? Multumesc

Răspuns Câştigător
| HoneyCocaineee a răspuns:

Sa astepti laughing tongue

7 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Colega mea Cristina trimite mail-uri catre campionii zilei in fiecare vineri.
Urmeaza sa te contacteze si pe tine.

Alexandra - TPU

| Azre a răspuns:

Dai un mesaj la contact, și le spui că ai ieșit campion, și aștepți să îți răspundă.

| alexs99 a răspuns:

Daca esti campionul zilei trebuie sa astepti sa te contacteza adminii, de obicei te contacteaza la sfarsitul saptamanii.

| LeMousiqe a răspuns:

Buna!
Ai unpic de rabdare, sunt multi de nu si-au primit tricoul inca de prin martie, dar tot o sa il primeasca. Daca nu, probabil eu uitat de tine, te duci la functia CONTACT.
O zi buna!

| TPU.ro a răspuns (pentru LeMousiqe):

Tricourile lunii martie au fost expediate.

Alexandra - TPU

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asteapta.Daca este asa, vei fi contactat de admini, in cel mai scurt timp posibil.

| RyGoLeTa a răspuns:

Buna!
Trebuie sa astepti.
Nu uita cu rabdarea treci mare.