| BlueRoses98 a întrebat:

Pe mine nu ma lasa sa mai postez raspunsuri pe TPU pentru ca nu am e-mailul confirmat. Pai ce confirmare vrei sa dau daca nu am nici un mail de confirmare?! Am cautat si in spam, si in cosul de gunoi, la mesaje noi...nimic! Ce sfaturi imi dati?!

Răspuns Câştigător
| Magnifico a răspuns:

Trebuie sa ii dai retrimire e-mail dar vezi sa fi tastat corect e-mailul.Eu am avut probleme de genul asta (puneam www.id-ul@yahoo.com si de fapt email-ul era id@yahoo.com

2 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Daca nu primesti nimic nici dupa ce folosesti optiunea de retrimitere a mesajului de confirmare, atunci asteptam un semn de la tine pe contact@TPU.ro.

Alexandra - TPU

| Tavy100 a răspuns:

Da la retrimite mailul de inregistrare, cand apare aia, te uiti dupa retrimite mailul de inregistrare... si apoi il vei primii 99%