| anonim_4396 a întrebat:

"Pentru a evita spamul, sistemul limiteaza trimiterea de mesaje la 25 in 6 ore. Poti trimite urmatorul mesaj la ora 23:55:11"

A primit careva dintre voi asemenea mesaj? nu cred, asta e dovada ca atunci cand critici activitatea conducerii TPU vei avea de suferit, drept dovada si unele raspunsuri sterse ( 23 la numar ), auzi la ei sistemul laughing

10 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Mi s-a întâmplat şi mie de vreo două ori. Este o chestie care se activează automat, când trimiţi prea multe mesaje într-o singură zi, pentru a preveni spam-ul.

| anonim_4396 explică (pentru NOname):

Multumesc.

| Musique a răspuns:

Hai, nu te oftica așa ușor.
După 23:56 poți da iar 1000 de mesaje.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ha, ha, ce bine! Chiar e cazul la tine! Ca prea bombardezi lumea cu mesaje! Si nu ma refer doar la mine!

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Iar iti etalezi adevarata valoare

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

La fel si tu.batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Adminele par în vacanță, pur și simplu ai trimis prea multe mesaje într-un timp scurt. E activat de roboțel.

La ce-ți trebuie atâta comunicare? laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ca sa te stresez pe tineee, d'aia! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stiu..stiu.

| david1234567890 a răspuns:

Eu nu. Interesant!